Stránka "Hudba na Silvestra" je tématickou podstránkou projektu MUSIC POPTÁVKA - VÝCHODNÍ ČECHY, kterou provozuje AgencyPro.
Kapely, hudební skupiny, hudebníci a DJs na Silvestra 2015 do Vašeho podniku, hotelu, vinárny, restaurace v Královéhradeckém kraji, nebo v Pardubickém kraji. Vytvořte zde včas poptávku a zajistěte si silvestrovskou hudbu ve Východních Čechách.

Poptej kapelu, skupinu, hudebníka, nebo diskžokeje na Silvestra 2015

+ Pozvánky na silvestrovské diskotéky a zábavy
+ Silvestrovské fórum
Music poptávky

Music poptávky

na jakoukoliv hudební produkci konanou ve Východních Čechách. Hudební skupiny a DJs na veřejné i soukromé akce, které pořádáte. Na koncert, ples, taneční zábavu, karneval, firemní i soukromé večírky, hudba na svatbu, narozeninovou párty, a pod.
Přeji všem

Přeji všem

prýýýma Silvestra a bezva nový rok 2016 !!
Pf 2016

Pf 2016

V novém roce též hodně muziky !
silvestr dd.jpg
EP_LOGO.png
Jste kapelou, hudebníkem, nebo diskžokejem, a ještě nemáte obsazený Silvestrovský termín? Přihlašte se k odběru informací o poptávkách na Silvestrovskou hudební produkci. Zadejte svůj email pro hromadné rozesílání.

Silvestrovské fórum

Zúčastni se fóra !  
Tématem je SILVESTR 2015 ...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6258"
Zdravím všechny! Dávám na vědomost dámám do 25, že bych rád jednu pozval na Silvestrovskou zábavu v Ústí nad Orlicí. ZN: do nového roku 2014 ve dvou :-) Osudovou vyčkám na jirka-j@post.cz
Dobry den, poptávam skupinu nebo DJ na Silvestra do hospody kousek od Čáslavi. Pište na e-mail: dita.kopova@gmail.com
Hledáme dobrého diskžokeje na Silvestra. Produkce 20 - 03 (04) hodin. Nabídky na ponorka.hk@seznam.cz
Honzo, a co by jsi řekl na Diskoklec v Ohrazenické? Loňského Silvestra jsem si tam opravdu užila, a to by byl tip pro tebe ;-)
No, to se někde musí zapařit. Do hor nepojedu, ale tady někde v Pardubicích - to jó. Pokud máte někdo super tip, tak sem s ním :-)
Já to teda rozhodně vidím na nějakou akcičku na horské chatě s kámoši... byl jsem takhle už parkrát... nejdřív lyžovačka a pak vždycky úplně super kalba :-) A když tam je i nějaká společenská místnost s muzikou tak ještě líp.
No, co bych napsala, když jsem první:-( Určitě na silvestra někam vyrazím, určitě na diskošku, protože nemám ráda lokální šumaře, a určitě jen ve svém městě, abych došla pěšky domů. Tady jsem zatím ještě žádný typ nenašla, asi je ještě brzy.

Na Silvestra máte raději

Kapelu (4 | 25%)
Jednoho hudebníka (4 | 25%)
Diskžokeje (8 | 50%)

Čeho vypijete nejvíce?

Nealka (0 | 0%)
Piva (1 | 25%)
Vína (2 | 50%)
Sektu (1 | 25%)
Kořalky ( | 0%)

Kdy budete vstávat na Nový rok?

Jó, to ví Bůh ! (2 | 50%)
DJ hudba na Silvestra
Silvestr 2013
Kapela - DJ - hudba na Silvestra
Evropský katalog stránek
SEO Rozcestník


Linkovník
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one