Stránka "Hudba na Silvestra" je tématickou podstránkou projektu MUSIC POPTÁVKA - VÝCHODNÍ ČECHY, kterou provozuje AgencyPro.
Kapely, hudební skupiny, hudebníci a DJs na Silvestra 2015 do Vašeho podniku, hotelu, vinárny, restaurace v Královéhradeckém kraji, nebo v Pardubickém kraji. Vytvořte zde včas poptávku a zajistěte si silvestrovskou hudbu ve Východních Čechách.

Poptej kapelu, skupinu, hudebníka, nebo diskžokeje na Silvestra 2015

+ Pozvánky na silvestrovské diskotéky a zábavy
+ Silvestrovské fórum
Music poptávky

Music poptávky

na jakoukoliv hudební produkci konanou ve Východních Čechách. Hudební skupiny a DJs na veřejné i soukromé akce, které pořádáte. Na koncert, ples, taneční zábavu, karneval, firemní i soukromé večírky, hudba na svatbu, narozeninovou párty, a pod.
Přeji všem

Přeji všem

prýýýma Silvestra a bezva nový rok 2016 !!
Pf 2016

Pf 2016

V novém roce též hodně muziky !
silvestr dd.jpg
EP_LOGO.png
Jste kapelou, hudebníkem, nebo diskžokejem, a ještě nemáte obsazený Silvestrovský termín? Přihlašte se k odběru informací o poptávkách na Silvestrovskou hudební produkci. Zadejte svůj email pro hromadné rozesílání.

Rubriky

Na stránkách Music poptávky pro Výchoidní Čechy můžete vytvořit poptávku na silvestrovskou hudbu pro hudební produkci ve Vašem podniku.
Vytvořené poptávky jsou přístupné jen pro přihlášené registrované muzikanty - kapely, hudební skupiny, hudebníky a diskžokeje - DJs.
Zadejte poptávku na silvestrovskou hudbu, a uveďte za jakých podnínek a finančních možností u Vás mohou hrát.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1447"
Zdravím všechny! Dávám na vědomost dámám do 25, že bych rád jednu pozval na Silvestrovskou zábavu v Ústí nad Orlicí. ZN: do nového roku 2014 ve dvou :-) Osudovou vyčkám na jirka-j@post.cz
Dobry den, poptávam skupinu nebo DJ na Silvestra do hospody kousek od Čáslavi. Pište na e-mail: dita.kopova@gmail.com
Hledáme dobrého diskžokeje na Silvestra. Produkce 20 - 03 (04) hodin. Nabídky na ponorka.hk@seznam.cz
Honzo, a co by jsi řekl na Diskoklec v Ohrazenické? Loňského Silvestra jsem si tam opravdu užila, a to by byl tip pro tebe ;-)
No, to se někde musí zapařit. Do hor nepojedu, ale tady někde v Pardubicích - to jó. Pokud máte někdo super tip, tak sem s ním :-)
Já to teda rozhodně vidím na nějakou akcičku na horské chatě s kámoši... byl jsem takhle už parkrát... nejdřív lyžovačka a pak vždycky úplně super kalba :-) A když tam je i nějaká společenská místnost s muzikou tak ještě líp.
No, co bych napsala, když jsem první:-( Určitě na silvestra někam vyrazím, určitě na diskošku, protože nemám ráda lokální šumaře, a určitě jen ve svém městě, abych došla pěšky domů. Tady jsem zatím ještě žádný typ nenašla, asi je ještě brzy.

Na Silvestra máte raději

Kapelu (4 | 25%)
Jednoho hudebníka (4 | 25%)
Diskžokeje (8 | 50%)

Čeho vypijete nejvíce?

Nealka (0 | 0%)
Piva (1 | 25%)
Vína (2 | 50%)
Sektu (1 | 25%)
Kořalky ( | 0%)

Kdy budete vstávat na Nový rok?

Jó, to ví Bůh ! (2 | 50%)
DJ hudba na Silvestra
Silvestr 2013
Kapela - DJ - hudba na Silvestra
Evropský katalog stránek
SEO Rozcestník


Linkovník
ZDROJ.cz - katalog odkazů
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one